KOMERCJA
Oddział Rehabilitacji Ogólnoustrojowej
Oddział Rehabilitacji Neurologicznej
Oddział Rehabilitacji Dziennej
Odział dla Osób z Chorobą Alzheimera
Zakład Opiekuńczo – Leczniczy

Dzienny Dom Opieki Medycznej

Dokumenty i Druki

Witamy na stronie internetowej nowo powstałego, nowoczesnego, doskonale wyposażonego Szpitala Rehabilitacyjnego imienia lek.med. Bronisławy Dulkiewicz w Krynicy Zdroju.         Lek.med. Bronisława Dulkiewicz z pasją i oddaniem wykonywała swój zawód przez ponad 50 lat, z czego przez 40 była związana z Krynicą-Zdrój. Leczenie było jej misją którą pragniemy kontynuować.        

Wdrożyliśmy i stosujemy System Zarządzania Jakością zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, a obiekt spełnia wymogi Rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia  i Prezesa NFZ.        Szpital położony jest w spokojnej części Krynicy, a z okien roztacza się piękny widok na Jaworzynę Krynicką. Budynek przystosowany jest do leczenia osób niepełnosprawnych, bez barier architektonicznych, wyposażony w windę.        

Dysponujemy 70 miejscami, w 15 pokojach o wysokim standardzie. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, a obiekt posiada najwyższej jakości system wietrzenia, co gwarantuje czyste powietrze i miły zapach. Każda sala posiada TV, Internet oraz własną łazienkę.   Leczenie odbywa się w nowoczesnych pomieszczeniach które łączą w sobie ciepło i przyjazny klimat, z możliwością rehabilitacji na najwyższym poziomie, gdzie nasi pacjenci dobrze się czują, a bezpieczeństwo które im zapewniamy i doświadczenie naszych pracowników pozwala szybciej wrócić do zdrowia i sprawnego życia.      

Naszą największą dumą i atutem są lekarze różnych specjalności, fizjoterapeuci, pielęgniarki, psycholodzy, neurologopedzi i terapeuci zajęciowi.  To świetnie wykształcony personel, z dużym doświadczeniem klinicznym, znający najlepsze, najnowocześniejsze metody terapii i rehabilitacji, który bezustannie podnosi swoje kwalifikacje. Posiadamy 5 Oddziałów które zapewniają wszelkie dostępne formy rehabilitacji:

Oddział Rehabilitacji Ogólnoustrojowej Oddział Rehabilitacji Neurologicznej Oddział dla Osób z  Chorobą Alzheimera Oddział Opiekuńczo-Leczniczy Oddział Rehabilitacji Dziennej Dzienny Dom Seniora        

Szpital Rehabilitacyjny imienia lek. med. Bronisławy Dulkiewicz oferuje kompleksową rehabilitację osób ze schorzeniami i dysfunkcjami narządów ruchu, z zaburzeniami neurologicznymi, z przewlekłymi schorzeniami neurologicznymi oraz po operacjach ortopedycznych (stany pourazowe w tym po urazach sportowych), po udarach i urazach mózgu, a także cierpiących na stwardnienie rozsiane (SM) i chorobą Alzheimera.

W trakcie pobytu Pacjenci korzystają ze specjalistycznej opieki lekarskiej i pielęgniarskiej oraz z szerokiego zakresu zabiegów ściśle według wskazań lekarza prowadzącego.  Świadczymy usługi zarówno w zakresie rehabilitacji stacjonarnej jaki i dziennej. Nasze atuty:

Doskonale wykształcona kadra medyczna, z tzw. powołaniem Najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny Szeroki wachlarz zabiegów leczniczych i usprawniających  Komfortowe warunki pobytu pacjentów Ambulans do przewozu chorych Budynek przystosowany do leczenia osób niepełnosprawnych Ponadto Szpital dysponuje: Pracownią RTG z najnowocześniejszym aparatem cyfrowym jedynym na tym terenie;  Pracownią Densytometryczną; Pracownią Cytologiczną; Pracownią Doppler;  Pracownią USG; Pracownią ECHO-HOLTER; Pracownią Endoskopową;  Pracownią badania słuchu. 

Zapewniamy: Całodobową opiekę medyczną sprawowaną przez wykwalifikowany personel, Rehabilitację ruchową,  Pielęgnację osób przewlekle chorych, Leczenie farmakologiczne i dietetyczne, Badania diagnostyczne i specjalistyczne, Konsultacje lekarzy specjalistów z zakresu: rehabilitacji medycznej, ortopedii, neurologii, leczenia bólu, reumatologii, endokrynologii, diabetologii, kardiologii, pulmonologii, otolaryngologii, okulistyki, psychiatrii Pełne wyżywienie (również diety),podawane do sal pacjentów, Terapię zajęciową, Psychoterapię, Neurologopedę, Opiekę duszpasterską ( według życzenia), Klimatyzowane pokoje.      

 Pacjenci mogą korzystać również z usług 19 poradni specjalistycznych, optyka, analityki oraz sklepu ortopedycznego znajdującego się na terenie obiektu.  Zapewniamy iż każdy pacjent w naszym szpitalu traktowany jest indywidualnie, z ogromną troską, a jego dobro jest dla nas nadrzędnym celem.  Pacjenci naszego Szpitala mogą korzystać z opieki duszpasterskiej.        Szczegółowe informację oraz cennik na temat pobytu na każdym z oddziałów znajdą Państwo w zakładkach Oddziały Szpitalne, a opis zabiegów  i ich ceny znajdują się tutaj.

.