Podstawą wszelkiego szczęścia jest zdrowie.

Leigh Hunt

 

       Witamy na stronie internetowej nowo powstałego, nowoczesnego, doskonale wyposażonego Szpitala Rehabilitacyjnego imienia lek.med. Bronisławy Dulkiewicz w Krynicy Zdroju. 

       Lek.med. Bronisława Dulkiewicz z pasją i oddaniem wykonywała swój zawód przez ponad 50 lat, z czego przez 40 była związana z Krynicą-Zdrój. Leczenie było jej misją którą pragniemy kontynuować.

 

       Wdrożyliśmy i stosujemy System Zarządzania Jakością zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, a obiekt spełnia wymogi Rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia  i Prezesa NFZ.

       Szpital położony jest w spokojnej części Krynicy, a z okien roztacza się piękny widok na Jaworzynę Krynicką. Budynek przystosowany jest do leczenia osób niepełnosprawnych, bez barier architektonicznych, wyposażony w windę.

       Dysponujemy 70 miejscami, w 15 pokojach o wysokim standardzie. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, a obiekt posiada najwyższej jakości system wietrzenia, co gwarantuje czyste powietrze i miły zapach. Każda sala posiada TV, Internet oraz własną łazienkę. 

       Leczenie odbywa się w nowoczesnych pomieszczeniach które łączą w sobie ciepło i przyjazny klimat, z możliwością rehabilitacji na najwyższym poziomie, gdzie nasi pacjenci dobrze się czują, a bezpieczeństwo które im zapewniamy i doświadczenie naszych pracowników pozwala szybciej wrócić do zdrowia i sprawnego życia.

       Naszą największą dumą i atutem są lekarze różnych specjalności, fizjoterapeuci, pielęgniarki, psycholodzy, neurologopedzi i terapeuci zajęciowi.  To świetnie wykształcony personel, z dużym doświadczeniem klinicznym, znający najlepsze, najnowocześniejsze metody terapii i rehabilitacji, który bezustannie podnosi swoje kwalifikacje.

 

Posiadamy 5 Oddziałów które zapewniają wszelkie dostępne formy rehabilitacji:

 

Oddział Rehabilitacji Ogólnoustrojowej

Oddział Rehabilitacji Neurologicznej

Oddział dla Osób z  Chorobą Alzheimera

Oddział Opiekuńczo-Leczniczy

Oddział Rehabilitacji Dziennej

Dzienny Dom Seniora

 

 

       Szpital Rehabilitacyjny imienia lek. med. Bronisławy Dulkiewicz oferuje kompleksową rehabilitację osób ze schorzeniami i dysfunkcjami narządów ruchu, z zaburzeniami neurologicznymi, z przewlekłymi schorzeniami neurologicznymi oraz po operacjach ortopedycznych (stany pourazowe w tym po urazach sportowych), po udarach i urazach mózgu, a także cierpiących na stwardnienie rozsiane (SM) i chorobą Alzheimera.  

       W trakcie pobytu Pacjenci korzystają ze specjalistycznej opieki lekarskiej i pielęgniarskiej oraz z szerokiego zakresu zabiegów ściśle według wskazań lekarza prowadzącego. 

 

Świadczymy usługi zarówno w zakresie rehabilitacji stacjonarnej jaki i dziennej.

 

Nasze atuty:

 

Doskonale wykształcona kadra medyczna, z tzw. powołaniem

Najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny

Szeroki wachlarz zabiegów leczniczych i usprawniających 

Komfortowe warunki pobytu pacjentów

Ambulans do przewozu chorych

Budynek przystosowany do leczenia osób niepełnosprawnych

 

 

Ponadto Szpital dysponuje:

 

Pracownią RTG z najnowocześniejszym aparatem cyfrowym jedynym na tym terenie; 

Pracownią Densytometryczną;

Pracownią Cytologiczną;

Pracownią Doppler; 

Pracownią USG;

Pracownią ECHO-HOLTER;

Pracownią Endoskopową; 

Pracownią badania słuchu. 

 

Zapewniamy:

Całodobową opiekę medyczną sprawowaną przez wykwalifikowany personel,

Rehabilitację ruchową, 

Pielęgnację osób przewlekle chorych,

Leczenie farmakologiczne i dietetyczne,

Badania diagnostyczne i specjalistyczne,

Konsultacje lekarzy specjalistów z zakresu: rehabilitacji medycznej, ortopedii, neurologii, leczenia bólu, reumatologii, endokrynologii, diabetologii, kardiologii, pulmonologii, otolaryngologii, okulistyki, psychiatrii

Pełne wyżywienie (również diety),podawane do sal pacjentów,

Terapię zajęciową,

Psychoterapię,

Neurologopedę,

Opiekę duszpasterską ( według życzenia),

Klimatyzowane pokoje.

 

       Pacjenci mogą korzystać również z usług 19 poradni specjalistycznych, optyka, analityki oraz sklepu ortopedycznego znajdującego się na terenie obiektu.

       Zapewniamy iż każdy pacjent w naszym szpitalu traktowany jest indywidualnie, z ogromną troską, a jego dobro jest dla nas nadrzędnym celem. 

Pacjenci naszego Szpitala mogą korzystać z opieki duszpasterskiej.

 

 

       Szczegółowe informację oraz cennik na temat pobytu na każdym z oddziałów znajdą Państwo w zakładkach Oddziały Szpitalne, a opis zabiegów  i ich ceny znajdują się tutaj.